logo
Берое официално представи двама нови
24 юни 2026 | Станислав Тошев Време за четене: 1 мин

Берое официално представи двама нови

Бившите футболисти на Марек (Дупница) Симеон Вешев и Борислав Вакадинов, които вчера започнаха подготовка с Берое, бяха официално представени днес като нови попълнение на клуба от Стара Загора.

Вешев е на 31 години и играе като дясно крило. В своята кариера е защитавал цветовете още на Чавдар (Етрополе), Банско, Оборище (Панагюрище), Нефтохимик, Струмска слава (Радомир), Марица (Пловдив), Дунав (Русе) и Добруджа (Добрич).

„За мен е чест и голяма отговорност да бъда тук. Целта е само една – да върнем отбора там, където му е мястото. Предстои много работа. Ще дам всичко от себе си, за да помогна на клуба да постигне това“, написа футболистът на своя профил в социалната мрежа Фейсбук.

Вакадинов е на 27 години и играе като десен краен бранител. Освен в Марек, неговата кариера преминава през отборите на ДИТ (София), Септември (София), ЦСКА 1948 II, Спартак (Варна), Черноморец (Бургас) и Монтана.

Днес играчите на Берое, водени от новия наставник на тима Владимир Манчев, продължиха своята подготовка за началото на сезона във Втора лига. Първата контрола на тима от лятната подготовка е на 4 юли срещу отбора на Димитровград, а мачът ще се играе в Стара Загора.

Берое

Владо Манчев изведе само четирима познати футболисти за първата тренировка на Берое

23 юни 2026
Берое

От Берое обявиха първите две нови попълнения и отсякоха: Всичко ще се плаща навреме!

23 юни 2026
Берое

Берое представи Владо Манчев и заяви амбиция за завръщане в елита

23 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ