logo
На “Армията” се чудят какво да правят с Канцлера
17 дек. 2023 | Zhivko Kyuchukov Време за четене: 1 мин

На “Армията” се чудят какво да правят с Канцлера

Сериозна дилема имат в ЦСКА-София и тя е свързана с един от любимците на феновете – Бисмарк Чарлс. Канцлера, както го наричат привържениците на „червените”, трябва да се върне на стадион „Българска армия”, след като преотстъпването му в Пирин приключи. За капак през есента той си стоя почти през цялото време в София, защото отново бе преследван от травми и в крайна сметка се стигна до решението да се прибере и да бъде лекуван от „червените”.

Не е ясно дали в Благоевград ще направят повторен опит да се възползват от него. Според запознати със ситуацията там нещата са по-скоро – не. А със сигурност Чарлс няма да влезе в сметките на Нестор Ел Маестро за пролетта. На „Армията” обаче трябва да вземат крайно решение за него, защото той е сред играчите, чиито договори изтичат през лятото.

Феновете на ЦСКА-София все още не са забравили попадението му на финала за Купата срещу Арда, но пък не може вечно Бисмарк да лежи на тази кълка. Досега го спасяваше и скромната заплата, която взема в сравнение с останалите чужденци, но пък леченията му са в пъти в повече сравнение с останалите./ “Мач Телеграф”

ЦСКА

Паро: Изненадан съм, че още няма нито един нов! За титлата ЦСКА се нуждае от поне по един силен играч във всяка линия

11 юни 2026
ЦСКА

Армията остава 50 на 50

11 юни 2026
ЦСКА

За 5 години: едва четирима нови са стартирали с ЦСКА

11 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ