logo
Стойчо Младенов: Изглежда през пролетта ще играем само с Лудогорец
15 дек. 2023 | Станислав Тошев Време за четене: 1 мин

Стойчо Младенов: Изглежда през пролетта ще играем само с Лудогорец

Оперативният директор на ЦСКА 1948 – Стойчо Младенов – сподели мнението си за жребия за 1/4-финалите в турнира за Купата на България. На тази фаза от надпреварата “армейците” ще се изправят срещу Лудогорец.

„Мач като всички останали. Купа, шампионат, много мачове ще играем. Изглежда пролетта ще е само с Лудогорец мачове. Надяваме се да бъдем във върхова форма и който е по-добрият, да победи.

Моето мнение е, че това е най-добрият противник. Ще видим на какво ниво сме”, заяви Младенов. Той коментира и представянето на ЦСКА 1948 през есенния дял от шампионата.

„Можеше и да е по-добре. Загубихме точки, където не трябваше. Адаптацията на новите беше много трудна. Това са нормални неща във футбола”, каза “червената” легенда. По отношение на селекцията, той бе лаконичен:

“Работи се в тази насока. Тези въпроси към треньора“.

ЦСКА1948

ЦСКА 1948 насочва поглед към Тунис

24 юни 2026
ЦСКА1948

ЦСКА 1948 разби шампиона на Косово

21 юни 2026
ЦСКА1948

ЦСКА 1948 обяви подробности за лагера в Словения

20 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ