logo
Достанич: Ще се опитаме да сме по-силни следващата година
10 май 2026 | Станислав Тошев Време за четене: 1 мин

Достанич: Ще се опитаме да сме по-силни следващата година

Старши треньорът на Славия Ратко Достанич сподели мнението си след загубата с 1:2 от Спартак Варна на „Коритото“.

„Спартак влезе по добре в мача. Първите 10-15 минути не бяхме добре организирани. След като ни вкараха гол, имахме добра реакция, направихме положения и изравнихме. Трябваше да бъдем спокойни. Да говорим реално Спартак играе под натиск. След контузията на Васил Казълджиев сменихме нещата и това даде негативен резултат“, започна Достанич.

 

„Второто полувреме Спартак беше по-добър от нас. Не бяхме опасни. Честитя на Спартак, заслужена победа“, добави той.

„Аз имам 10-12 човека, на които разчитам. Има млади, които заслужават шанс, аз им давам. Ако искаме да даваме шансове на младите трябва да имаме и опитни около тях. Аз съм доволен, дават всичко от себе си.

Всичко това за мен е позитивно. Максимилиан Лазаров, който влезе е 2009 Емилиян Гогев е 2008, Борис Тодор направи силен мач. Това е политика на Славия. Ще се опитаме да сме по-силни следващата година и преди всички да даваме шансове на нашите млади играчи“, завърши Достанич.

Славия

„Не гледай, много е зле“: очевидец на трагедията на АМ „Тракия“ разказа за ужаса

27 юни 2026
Славия

Отдаването на почит към загиналите бели ангелчета не спира

26 юни 2026
Славия

Повдигнаха обвинение на шофьора, причинил катастрофата, която отне живота на две деца на Славия

25 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ