logo
Оптимизъм в “синия” щаб заради водещ футболист
13 дек. 2023 | Станислав Тошев Време за четене: 1 мин

Оптимизъм в “синия” щаб заради водещ футболист

Спортно-техническият щаб на Левски ще следи изкъсо състоянието на атакуващия футболист Джавад ел Джемили по време на паузата в шампионата. Испанецът с марокански корени страдаше от контузия в края на полусезона и това му попречи да вземе участие в мачовете от средата на ноември до последния мач с Ботев Враца (1:0). 21-годишният футболист попадна в групата на сините за двубоя под Околчица, но треньорът Николай Костов не го рискува на тежкия терен.

Атакуващият футболист е вдъхнал оптимизъм на щаба в последните дни с функционалното си състояние и очакванията са той да стартира подготовката на пълни обороти. Все пак от „Герена“ ще са в постоянна комуникация с играча.

Сините се събират за първа тренировка на 11 януари, а три дни по-късно ще заминат за Турция, където ще се проведе същинската работа в този период от сезона. В момента се уточняват и съперниците за контролите, които ще се изиграят в южната ни съседка./ “Тема спорт”

Левски

„Синята“ еуфория няма край! Феновете на Левски погониха рекорда на XXI век

28 юни 2026
Левски

Найденов за трансфер на Русев в Левски: За 1 кило ойро, че го донесем на гръб, но нямам оперативни данни да го искат!

28 юни 2026
Левски

Шефът на Борац: Левски е шампион с отлични индивидуалности! Очаквам истинска атракция

28 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ