logo
Двама се завърнаха в тренировките на Локомотив
6 авг. 2025 | Станислав Тошев Време за четене: 1 мин

Двама се завърнаха в тренировките на Локомотив

Локомотив (Пловдив) поднови тренировки след победата над ЦСКА. „Черно-белите“ получиха два дена почивка, а днес започнаха подготовка за гостуването на Арда. Срещата в Кърджали е насрочена за понеделник (11.08) от 21:15 часа.

Хуан Переа и Тодор Павлов, които пропуснаха срещата с “червените”, взеха участие в днешното занимание, информира “смърфовете”.

Под ръководството на Душан Косич днес се готви и Енес Мишев. Той е едно от новите попълнения в състава на Локомотив U18, който спечели тазгодишното издание на международния юношески турнир под егидата на Христо Бонев.

Локо Пловдив

Феновете на Локомотив: Българският футбол има нужда от теб

11 юни 2026
Локо Пловдив

Готвят оферти от три държави за Боян Милосавлевич

10 юни 2026
Локо Пловдив

Фенове на Локомотив Пд си пожелаха нови инвеститори

6 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ