logo
Неочаквана оставка в Локомотив
1 юни 2026 | Станислав Тошев Време за четене: 1 мин

Неочаквана оставка в Локомотив

Георги Величков обяви, че е подал оставка и вече не е изпълнителен директор на Локомотив Пловдив. Той направи това чрез пост в социалната мрежа Facebook.

Ето какво написа Величков:
„Днес подадох своята оставка, като изпълнителен директор на Локомотив Пловдив.

Причините ще запазя за себе си, не защото не искам да ги споделя, а защото смятам, че в момента има наистина по-важни неща за клуба!

Понякога живота ни поставя в ситуации, в които изхода не е желан, но е неизбежен.

Не тая лоши мисли и чувства към никой, не обвинявам никой за нищо.

Изпитвам само благодарност, че имах възможността да работя за клуба на моето сърце и с това да сбъдна една своя мечта.

Благодаря на всеки привърженик на Локомотив Пловдив.

Благодаря на всеки служител на Локомотив Пловдив.

Благодаря на всеки човек, който е изразил своята подкрепа към мен.

Благодаря на футболистите и най-вече на треньора Душан Косич за това, че ми позволиха да изживея прекрасни мигове на щастие и гордост.

 

Благодаря на всеки, който ми гласува доверие да поема този пост.

За краткия период , в който изпълнявах функциите на изпълнителен директор на Локомотив Пловдив клуба претърпя промени, които според мен са в положителна посока , посока която искрено се надявам и вярвам , че ще продължи.

Благодаря, за мен беше привилегия, отговорност, щастие и огромна чест да бъда част от любимия ми клуб – Локомотив Пловдив“

Локо Пловдив

Крушарски: Ще объркаме българското първенство и сметките на Левски, ЦСКА и Лудогорец! Можех да взема 8 млн. и да сгъна чадъра

15 юни 2026
Локо Пловдив

Локомотив Пд представи нов генерален спонсор! Лъчо Петров иска да приложи модела от Левски

15 юни 2026
Локо Пловдив

Локомотив Пд под лупа: френски инвеститори започнаха одит

13 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ