logo
Локомотив София се раздели с бразилец
10 дек. 2023 | Станислав Тошев Време за четене: 0 мин

Локомотив София се раздели с бразилец

Локомотив София се раздели с Алан Диас, съобщиха от клуба. Неговият договор, който изтичаше в края на сезона, бе прекратен по взаимно съгласие.

Диас изигра 44 мача с екипа на “столичните железничари”, в които отбеляза 3 попадения.

Локо София

17 години по-късно: Любо Пенев и Спас Делев отново се събраха в един клубен отбор

20 юни 2026
Локо София

Само Херо остана пред Любо Пенев

20 юни 2026
Локо София

Локомотив Сф задържа свой ас

20 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ