22 юни 2026
|
Време за четене: 0 мин
Монтана се подсили със защитник от Черноморец и бивш халф на Локомотив Пд
Монтана подписа с централния защитник Димитър Аврамов, който е част от лятната селекция на втородивизионния отбор, информираха от клуба.
Аврамов е юноша на Ботев (Пловдив), играл е още за Марица и Миньор (Перник).
През миналия сезон той защитава цветовете на Черноморец (Бургас), където записва 29 мача, 27 от които като титуляр. Договорът му с клуба е за две години.
Преди дни Монтана обяви и привличането на Олджай Алиев и Велислав Василев.
Георги Каракашев е още едно ново попълнение на ПФК Монтана.
Полузащитникът пристига от Беласица Петрич, а в кариерата си е играл още за Локомотив Пловдив, Хебър Пазарджик и Добруджа, с близо 200 мача зад гърба си.
ПФК Монтана му пожелава много успехи с екипа на отбора!