24 юни 2026
|
Време за четене: 1 мин
Сенси се сбогува с Анортозис! Последва ЦСКА
Новият трансфер на ЦСКА – Стефано Сенси, официално се сбогува с Анортозис чриз платформата Инстаграм. “Тема Спорт” видя, че полузащитникът е последвал официалния акаунт на червените в социалната мрежа.
“Специални благодарности на цялото семейство на Анортозис. Още от първия ден ме накарахте да се чувствам като у дома си и аз винаги давах най-доброто от себе си за този отбор. Горд съм, че бях част от него.
Няма да ви забравя и от днес ще имате още един фен. Специални благодарности към всички, които работят за този клуб, както и към всички привърженици.
Обичам ви”, гласи емоционалното съобщение на италианеца.
Футболистът бе залят от десетки фенове на ЦСКА, които го приветстваха.