logo
Бивш футболист на Лудогорец е третият нов в Берое
25 юни 2026 | Станислав Тошев Време за четене: 0 мин

Бивш футболист на Лудогорец е третият нов в Берое

Футболният Берое (Стара Загора) обяви привличането на трето ново попълнение за предстоящия сезон във Втора лига.

На страницата си в социалната платформа Фейсбук старозагорци представиха защитника Георги Вълчев, който през миналия сезон защитава цветовете на Хебър (Пазарджик).

„Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм за да върнем Берое там където му е мястото“, коментира Вълчев.

Защитникът изигра 19 мача за Хебър през миналия сезон, като отбеляза два гола.

Преди това Георги Вълчев е играл още за отборите на Локомотив (Горна Оряховица) и Дунав. Той е юноша на Лудогорец и е бил част от дублиращия тим на разградчани.

Преди ден от Берое официално представиха бившите футболисти на Марек (Дупница) Симеон Вешев и Борислав Вакадинов.

Берое

Берое успя да уреди 5 контроли

25 юни 2026
Берое

Левски започва със спаринг срещу Берое

24 юни 2026
Берое

Берое официално представи двама нови

24 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ