Черно море се раздели с Димитър Тонев
Черно море се раздели с Димитър Тонев, информираха „моряците“ на Facebook страницата си. Тонев има 4 гола в 33 мача за варненци, като три от попаденията му са срещу Левски, а Монтана също страда от мерника му в един случай.
Ето какво написаха от Черно море за Тонев:
„ПФК Черно море се раздели с Димитър Тонев. Халфът разтрогна договора си с „моряците“ по взаимно съгласие.
Футболистът се присъедини към „зелено-белите“ през януари 2025 година и оттогава изигра 28 мача в първенството, в които реализира 3 гола. В турнира за Купата на България има три мача с един гол, както и два мача в Лигата на Конференциите.
Ръководството на клуба изказва своята благодарност към Тонев за проявения професионализъм, отдаденост и отношение към работата през периода му на „Тича“.
ПФК Черно море пожелава на Димитър Тонев много здраве, успехи и силно представяне в следващия етап от неговата кариера.“