Да видиш ти! Бивш ас на Левски са завърна на терена на 43 години!
Бившият футболист на Левски Зе Соареш отново ще се завърне на футболния терен. Бразилецът, който беше сред ключовите фигури за спечелването на предпоследната шампионска титла на „сините“ през 2009 година, ще поднови състезателната си кариера в родината си.
Зе Соареш, роден през юли 1983 г., официално беше включен в представителния отбор на град Пауло Афонсо за сезон 2026. Той ще защитава цветовете на тима в регионалните първенства, организирани под егидата на местната спортна лига, пише “Следа: Левски”.
Освен че отново ще бъде на терена като действащ футболист, Зе Соареш продължава активно да работи и като треньор. Бившият любимец на феновете на Левски развива собствена футболна школа, в която обучава млади таланти и им предава натрупания през годините професионален опит.
Зе Соареш остави ярка следа с екипа на Левски и завинаги ще бъде запомнен като един от основните футболисти в шампионския състав на „сините“ през 2009 година. Сега, години по-късно, бразилецът отново ще има възможност да покаже качествата си на терена, този път в родината си.