Феновете на Левски покриха милионите евро за досегашната селекция
На „Герена“ може да са доволни. „Сините“ избиха селекцията, която направиха до момента с продадените до този момент абонаментни карти за новия сезон. Вчера от Левски се похвалиха, че те са стигнали над 9200 (б.р. – вече са 9600)! Доста се активизираха феновете, които гледат мачовете от сектор „В“, след като централната трибуна бе разграбена на момента. При това картите ще важат само до края на тази календарна година. Причината е, че не е ясно къде ще играят „сините“ от Нова година. Ако плановете на ръководството се изпълнят, то Левски ще стартира 2027 година на Националния стадион, защото на „Георги Аспарухов“ ще трябва да започнат строителните дейности по изграждането на ново съоръжение.
В Португалия твърдят, че Левски ще плати за Рейналдо и Кусо общо 2,4 млн. евро. Макар че едва ли левият бек е струвал толкова скъпо на „сините“, твърдят запознати. А в касата на „Герена“ са дошли близо 2,5 млн. от продадените до този момент карти. В тази сума не влизат боксовете. Шампионската титла отвърза ръцете на шефовете на Левски да вдигнат цените. Те са увеличени над 40%.
Освен това от „Герена“ обявиха, че още 1300 души не са подновили картите си за сезона. Те трябваше да направят своите заявки до вчера вечерта. Иначе местата им ще бъдат пуснати в свободна продажба днес. Картите този сезон носят и бонус – с тях ще се влиза на първите два мача в Европа./ „Мач Телеграф“