logo
Чистка и в Локо София! Разделят се с 10 футболисти!
30 май 2026 | Станислав Тошев Време за четене: 1 мин

Чистка и в Локо София! Разделят се с 10 футболисти!

Ръководството на Локомотив София даде ход на сериозна чистка на играчи. Всички напускащи са съгласувани с новия наставник и екипа му. Поне 10 футболисти са аут и няма да носят повече червено-черния екип. Това са третият вратар Умут Хабил, който бе привлечен от Лудогорец, но така и не заигра, Джунейт Али, Диналдо Ачка, Меси Биатумусока, Луан, Диего Рапосо, Садио Дембеле, Красимир Милошев, Иван Лаунджич и Доминик Янков. Луан и Дембеле са под наем в „Надежда“ от ЦСКА 1948. Янков бе преотстъпен за пролетта от Риека и ще трябва да се върне в Хърватска за старта на подготовката на своя тим. Желанието на ръководството на железничарите е да го задържи или с нов наем, или като откупи правата му. Националът бе привлечен от предишния наставник Станислав Генчев. Лагунджич дойде през зимата, но разочарова тотално.

Локомотив София работи активно и по лятната селекция. Новите ще са поне 5-6 попълнения, като ще има и българи, и чужденци. В радара са играчи от Арда и Черно море, които наскоро бяха освободени. Шанс по време на подготовката ще получат и някои от юношите в школата. /Тема спорт

След драма с дузпи! Лудогорец би Локо Пд и ще играе в Европа!(ВИДЕО)

Локо София

Първо на зъболекар: Любо Пенев въведе нов ред в Локомотив София

16 юни 2026
Локо София

Душмани на Левски взеха Меси от Локо София!

14 юни 2026
Локо София

Любо Пенев е 12-ят, водил и Локомотив Сф, и България

14 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ