logo
Това се казва чистка! Монтана се разделя с 15 футболисти!
29 май 2026 | Станислав Тошев Време за четене: 1 мин

Това се казва чистка! Монтана се разделя с 15 футболисти!

Почти всички футболисти на Монтана с изтичащи договори си тръгват от стадион „Огоста“. Това са защитниците Димитър Буров, който ще подсили Славия, Ивайло Марков, Давид Кармона и Жоржиньо Соарес, халфовете Важебах Сакор и Ангелос Цингарас и нападателите Иван Коконов, Филип Ежике и Витиньо, пише Sportal.bg.

Същата е ситуацията и с преотстъпените от ЦСКА 1948 Кристофър Ачемпонг, Соломон Джеймс и Борис Димитров, които ще започнат лятна подготовка с вицешампионите. По-рано през седмицата Монтана се раздели още с Костадин Илиев, Умаро Балде и Антон Тунгаров.

БГ национал подписа нов договор Германия

Монтана

3 нови и 7 на проби на първата тренировка на Монтана,кметът представи нов треньор

15 юни 2026
Монтана

Монтана представя в понеделник новия треньор

10 юни 2026
Монтана

Официално: Монтана поднови договорите на двама ключови футболисти

6 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ