Веласкес: Работим по привличането на нови попълнения
Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес заяви, че клубът работи по привличането на нови попълнения, но се намираме все още в много ранен етап от летния трансферен прозорец.
„Направихме още една тренировка, натрупахме игрови минути, направихме добро натоварване. Беше важно как ще се представим днес, защото имахме изключително изтощителни натоварвания през вчерашния ден“, сподели Веласкес.
„Не знам какво ще бъде времето в Босна, но днес беше наистина горещо. Нормално е за тези месеци за годината и това няма да бъде оправдание за нас.
Като игрови минути има баланс между играчите“, добави треньорът на „сините“.
„Акрам и Търдин бяха много изморени, но нямахме други решения на финала и мисля, че беше добре, че играха до края. Може би щеше да бъде добре, ако ги изкарам към 60-ата или 70-ата минута, но в крайна сметка е това.“
„Преценихме добре натоварването на Бала днес. Всичко е в рамките на нормалното.“
„Има достатъчно време, за да обърнем внимание на противника. Най-важното е как ние ще играем. Ще ги анализираме.“
„Има къде да попълваме състава. Това е очевидно. Още сме в началото на летния трансферен прозорец. Определящо е, че се намираме в период и на Световно първенство, всичко това е определящо за трансферния пазар. Клубът работи“, допълни испанецът.
„Съвсем малко мачове гледам от Световното първенство. Нямам време за това. Трябва да почивам, когато са много ранните мачове, за да съм свеж за следващия ден. Няма да ви излъжа, че аз съм концентриран върху подготовката на нашия отбор. Анализирам нашата подготовка, анализирам противниците, анализирам новите попълнения. Предстоят мачовете на по-големите очаквания“, каза още Веласкес.