Ясен знак за Левски: Мубарик не започна с Динамо, но Мрезиг тренира
Mexди Мубарик не започна подготовка с Динамо Махачкала, което е ясен знак за задаващия се трансфер в Левски. Медиите посочиха, че мароканецът и още няколко играчи няма да продължат с отбора.
Руският тим вече стартира занимания, като в тях участие взима друг играч, от когото се интересуват сините – Хусем Мрезиг. Алжирецът се смяташе за сигурен нов, но през последните дни преговорите удариха на камък. 26-годишният полузащитник призна, че води преговори с Левски. Наред с това той разкри, че вече е отклонил едно предложение, а желанието му е да продължи кариерата си в клуб, различен от сегашния му.
Мрезиг има оферта и от Спартак Москва. Явно обаче руският гранд също е извадил солидно предложение на масата. Което си е заслужавало да бъде обсъдено както от Динамо, така и от футболиста и агентите му.
Акрам Бурас, който е бил съотборник с Хусем в Белуиздад, също опитва да навие сънародника си да премине на „Георги Аспарухов“. Това прави и бившият централен нападател на сините Билал Бари./ „Тема спорт“