logo
Капитанът на Берое напусна
1 юни 2026 | Станислав Тошев Време за четене: 1 мин

Капитанът на Берое напусна

Футболистът на Берое Хуан Пабло Саломони, който често носеше капитанската лента през изминалия сезон, обяви раздялата си с клуба чрез публикация в Инстаграм.

Защитникът използва профила си в социалната мрежа, за да се сбогува с отбора и привържениците:

„Днес се сбогувам с Берое, клуб, който ми даде възможност да преживея уникални преживявания в Европа. Бяха две години и половина, изпълнени с учене и преживявания, които никога няма да забравя. Искам да благодаря на феновете на клуба за непоколебимата им подкрепа, на ръководството за доверието в мен, на треньорския щаб, който ми помогна през тези години, на служителите на клуба и особено на всички мои съотборници, от които научих толкова много и с които отнасям най-хубавите спомени. Тръгвам си с голямо вълнение за новото предизвикателство, което ме очаква, но и с обичта на град и клуб, които ме приеха толкова топло от първия ден. Благодаря ви за всичко!“, написа Саломони.

Аржентинският защитник бе привлечен през януари 2024 година и изигра 83 мача за старозагорския клуб, в които отбеляза един гол.

Берое

Берое обяви кога започва подготовка, но неяснотите са сериозни

16 юни 2026
Берое

Септември привлече кадър на Берое от Янтра Габрово

15 юни 2026
Берое

Чиликов отрязал Берое, но старозагорци се надяват на обрат

14 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ