logo
Футболист на ЦСКА празнува с играчи на Левски след загубата в дербито
17 май 2026 | Станислав Тошев Време за четене: 0 мин

Футболист на ЦСКА празнува с играчи на Левски след загубата в дербито

Футболистът на ЦСКА Исак Соле си навлече неприятности, след като празнува в столична дискотека след загубата от Левски с 0:2 в дербито.

В социалните мрежи бе разпространено видео от „Трибуна Левски“, на което се вижда как играчът на „червените“ разпуска в дискотека с футболисти на „сините“.

Исак Соле се забавлява в компанията на Оливер Камдем и Карл Фабиен или поне само те се виждат в кадъра от столичното нощно заведение.

ЦСКА

ЦСКА започна тренировките в Австрия

16 юни 2026
ЦСКА

Евгени Йорданов: ЦСКА го очаква по-светло бъдеще! Никак не е добре, че започнахме да свикваме с второстепенната роля

16 юни 2026
ЦСКА

Отпратеният от ЦСКА Скаршем: Клоп видя нещо в него, но в България не успя да покаже какво може

16 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ