logo
Монтана се раздели с 12 футболисти накуп
3 юни 2026 | Станислав Тошев Време за четене: 0 мин

Монтана се раздели с 12 футболисти накуп

Изпадналият от Първа лига тим на Монтана се раздели с 12 футболисти.

„ПФК Монтана изказва своята искрена благодарност към футболистите, които няма да бъдат част от отбора през новия сезон.

След края на своите договори клубът се разделя с Димитър Буров, Ивайло Марков, Давид Кармона, Жоржиньо Суарес, Важебах Сакор, Ангелос Цингарас, Иван Коконов, Филип Ежике, Витиньо, Костадин Илиев, Умаро Балде и Антон Тунгаров.

Благодарим на всички тях за професионализма, отдадеността и усилията, които вложиха с екипа на Монтана“, написаха от клуба.

Монтана

3 нови и 7 на проби на първата тренировка на Монтана,кметът представи нов треньор

15 юни 2026
Монтана

Монтана представя в понеделник новия треньор

10 юни 2026
Монтана

Официално: Монтана поднови договорите на двама ключови футболисти

6 юни 2026

Последни новини

ВСИЧКИ НОВИНИ